Altındağ Haberleri | Altındağ Son dakika | Altındağ Haber | Ankara

Altındağ'da Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor

Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki'nin yönlendirmesiyle ilçe genelinde başlatılan temizlik faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor.

photo

Detaylı Temizlik: Altındağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, her gün ilçenin farklı bir mahallesinde detaylı temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Ekipler, sokakları ve caddeleri adım adım temizleyerek, molozları topluyor, sokakları süpürüyor ve yıkıyor. Ayrıca, duvarlarda yer alan yazılar da görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için temizleniyor.

Hassasiyet ve Önem: Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki, temizliğin önemine vurgu yaparak, "Sağlıklı bir yaşam, temiz bir çevreden başlar. Temizlik, en hassas olduğumuz konulardan biridir. Geçmişte Altındağ'ın her noktasını temiz tutmak için elimizden geleni yaptık ve bundan sonra da yapacağız" dedi.

Titiz Çalışma: Başkan Tiryaki, Altındağlıların temiz bir çevreyi hak ettiklerini belirterek, "Pırıl pırıl bir Altındağ için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Ekiplerimiz her gün bir mahallede detaylı temizlik yapıyor. Altındağlılara duyarlılıkları için teşekkür ediyorum. Onlarla birlikte hak ettikleri temiz çevreye kavuşacağız. Ancak unutulmamalıdır ki, en iyi temizlik hiç kirletmemektir" diye konuştu.

Bu haber 389 kez okundu - Son Güncelleme: 5.05.2024 22:53:16

Yorumlar

Altındağ'da Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor haberi ile ilgili yazılan yorumlar